تاریخچه سازندگان ژنراتور

تاریخچه کمپانی پرکینز

تاریخچه کمپانی پرکینز

تاریخچه کمپانی پرکینز

پرکینز [1] (Perkins) به عنوان یکی از ارائه دهندگان پیشرو موتورهای دیزلی در جهان، مشتاق ارائه محصولات و خدمات عالی که فراتر از انتظارات مشتریان است، می‌باشد. برای مشاهده محصولات دیزل ژنراتور پرکینز روی لیک کلیک کنید.

با 90 سال سابقه و با داشتن بیش از 22 میلیون موتور در سوابق کاری، مشتریان پرکینز در موقعیت ایده آلی برای بهره مندی از میراث برتر مهندسی، و همچنین قابلیت اطمینان استثنایی و سطوح سر و صدای کمتر در طیف گسترده‌ای از محصولات قرار دارند. با وجود موتورهای پرکینز در بیش از 5000 پروژه در سرتاسر جهان، هیچ شکی وجود ندارد که این شرکت می‌داند چگونه برای نیازهای مختلف راه‌حل‌های مناسب و قابل اطمینان با طراحی و دوام منحصر به فرد را برای نیازهای مختلف برآورده نماید.

طراحی مهم است، اما تنها راه برای اطمینان از اینکه موتورهای پرکینز انتظارات مشتریان را برآورده می کنند، آزمایش آنها است. این شرکت با اعتبارسنجی موتورهای خود (در بستر آزمایش و به عنوان بخشی از سیستم‌های ماشینی در پروژه‌های واقعی) تمام تلاش خود را کرده تا محصولی را ارائه دهد که اصطلاحاً (ثابت شده) باشد و در زمانی که از همیشه بیشتر به آن نیاز دارید، بدرستی کار کند.

برتری پشتیبانی محصول بخش اساسی ارزش برند Perkins است که پاسخی سریع و فعالانه به مشتریان ارائه می‌دهد. پشتیبانی محلی بیش از 3500 شعبه در 176 کشور به شما امکان دسترسی به بیش از 40000 قطعه اصلی Perkins را می دهد. تعهد به همکاری، رویکرد پرکینز در تجارت می‌باشد.


[1]

از ویکی پدیا

پرکینز

پرکینز انجینز یا پرکِنز انجینز (به انگلیسی: Perkins Engines) شرکت صنایع سنگین بریتانیایی است، که در سال ۱۹۳۲ تأسیس شد و امروزه در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن فعالیت می‌نماید.

دفتر مرکزی شرکت پرکنز، در ایستفیلد، پیتربورو، بریتانیا قرار دارد. این شرکت در سال ۱۹۵۹ توسط مسی‌فرگوسن خریداری شد و زیرمجموعه‌ای از این شرکت بود اما در سال ۱۹۹۸ کاترپیلار پرکینز را خریداری کرد.

شرکت پرکنز به عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت کاترپیلار انواع موتورهای دیزل صنعتی، کشاورزی، عمرانی و تولید برق را تولید می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید