تاریخچه سازندگان ژنراتور

تاریخچه کمپانی دوسان

تاریخچه کمپانی دوسان

تاریخچه کمپانی دوسان

دوسان انرژی

دوسان انرژی شرکت صنایع سنگین کره‌ای است که در سال ۱۹۶۲ میلادی تأسیس شد و در حال حاضر به عنوان شرکت تابعه‌ای از دوسان گروپ به شمار می‌آید .

حوزه ی فعالیت این کمپانی قدرتمند احداث و راه اندازی نیروگاه هسته‌ای، کارخانجات پتروشیمی، نیروگاه‌های حرارتی، ساخت و ساز، واحدهای نمک زدایی، ریخته گری، متالوژی و تولید مخازن تحت فشار رآکتور، رآکتورهای آب سنگین، مولدهای الکتریکی و انواع توربین‌ها فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر چانگ وون در کره جنوبی قرار دارد. برای مشاهده ممحصولات دیزل ژنراتور دوسان روی لینک کلیک کنید .

دیزل ژنراتور های این کمپانی چند سالی است مورد توجه مشتریان قرار گرفته است چرا که با قیمت مناسب تجربه ی استفاده کردن از یک دستگاه پر کیفیت را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است.

دوسان گروپ [1]

دوسان (Doosan) کلمه‌ای ترکیبی از ۲ کلمه (دو) مترادف با (واحد اندازه گیری دانه) و کلمه (سان) مترادف با (کوه) و یکجا به معنی (دانه‌های کوچک شن که با هم یک کوه می‌سازند) می‌باشد.

نام دوسان منعکس کننده این باور است که وقتی همه دست اندرکاران متحد شوند می‌توان به دستاوردهای بزرگتری دست یافت. تک تک اعضاء دوسان در طول تاریخ 126 ساله خود با اعتقاد و فلسفه این شرکت یعنی (با متحد کردن نیروها می‌توانیم به هدف بزرگتری دست یابیم) زندگی کرده‌اند. باورهای Doosan پر از رویای کمک به ایجاد و خلق آینده‌ای بهتر برای بشریت می‌باشد.

لذا در خصوص کمک به ایجاد رفاه بیشتر برای بشریت، دوسان بر تأمین نیاز مردم تمرکز کرده است. در سال 1896، رئیس و مؤسس Doosan (سئونگ - جیک پارک)، نهاد اصلی این شرکت و اولین فروشگاه مدرن کره را افتتاح کرد. که بعداً به عنوان یک روند ساز برای توسعه اولین محصولات آرایشی مدرن در کره شهرت یافت. در دهه 1950، دوسان شروع به تنوع بخشیدن به تجارت خود به عنوان یک گروه شرکتی (Doosan Group)، با پا گذاشتن در تجارت بین‌المللی و تأسیس کارخانه آبجوسازی شرقی (که بعداً به OB Beer تغییر یافت) کرد. Doosan Group در دهه 1960 تجارت خود را به ساخت و ساز، غذا و نوشیدنی، ماشین آلات، رسانه، خدمات فرهنگی و موارد دیگر نیز گسترش داد. پس از آن، تمرکز دوسان به مناطقی که ارتباط نزدیک‌تری با کمک اساسی به زندگی انسان داشتند، معطوف شد. نیازهایی نظیر انرژی، آب پاک، جاده، زیر ساخت‌ها و ساختمان.

در یکصدمین سالگرد تأسیس Doosan، این شرکت چندین شرکت تابعه را در شرکت هلدینگ ادغام نمود و فرآیندها و سیستم‌های پیشرفته‌ای را پیاده سازی کرد. از آن زمان، دوسان یک سری معاملات M&A انجام داده است تا بتواند با موفقیت، خود را متحول کند و به یک رهبر جهانی در بخش (کسب و کار، و پشتیبانی زیرساخت) تبدیل شود.

پس از آن دوسان هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای جهانی رقابت کرده و پیشرفت می‌کند. از نیروگاه‌هایی با مقیاس بزرگ که در هند برق تولید می‌کنند تا نیروگاه‌های نمک زدا که آب شیرین را برای میلیون‌ها نفر در خاورمیانه، تأمین می‌کند. ماشین آلات ساختمانی با موقعیت پیشرو بی رقیب در بازار آمریکای شمالی، و سیستم‌های ذخیره انرژی و سلول‌های سوختی که رشد تصاعدی در تقاضا را نشان می‌دهند. فناوری‌های متنوع و پیشرفته دوسان ارزش زندگی انسان را برای همه در جهان افزایش داده است.

دوسان به توسعه فناوری‌های اصلی در ربات‌های مشارکتی، سلول‌های سوختی متحرک، تجهیزات سنگین خودکار و مستقل، و کسب مزیت رقابتی قوی در بازار، متعهد خواهد ماند. و با ارائه آب و نور پاک و همچنین راه حل‌هایی مناسب که مردم بتوانند زندگی خود را بسازند و ایده‌ها را به واقعیت تبدیل کنند، کمک می‌کند. هدف Doosan ایجاد دنیایی مملو از فرصت‌هایی است که همه بتوانند پتانسیل کامل خود را آزاد کنند. این ایده دوسان، برای خلق آینده جهان است.


[1]

از ویکی پدیا

گروه دوسان

گروه دوسان (به انگلیسی: Doosan Group) شرکت خوشه‌ای کره‌ای است، که در سال ۲۰۰۹ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۴۷۱ از بزرگترین شرکت‌های جهان، قرار داشت.
این گروه از سال ۲۰۰۷ وارد فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰ نیز، شده‌است. گروه دوسان، همچنین در اکتبر ۲۰۰۹ توسط مجله بیزنس‌ویک در فهرست "۴۰ شرکت از بهترین شرکت‌های جهان" قرار گرفت.

در ژوئیه ۲۰۲۱، سهام مدیریتی ۳۰ درصدی Doosan Infracore که بخش تولید موتور و تجهیزات سنگین دوسان است، توسط صنایع سنگین هیوندای در ازای ۷۲۲ میلیون دلار خریداری شد و با بخش تولید تجهیزات سنگین هیوندای ادغام گردید که اکنون با نام Hyundai Genuine شناخته می‌شود.