تاریخچه سازندگان ژنراتور

تاریخچه کمپانی آکسا ژنراتور

تاریخچه کمپانی آکسا ژنراتور

تاریخچه کمپانی آکسا ژنراتور

شرکت آکسا ژنراتور (Aksa) به عنوان یک کارخانه موتور الکتریکی یکی از بزرگترین زیر مجموعه‌های هلدینگ سرشناس (Kazanci) ترکیه می‌باشد، این شرکت توسط علی متین کازانجی در سال 1968 تاسیس شد،. اولین ژنراتور خود را در سال 1984 تولید کرد و در مدت زمان کوتاهی به متخصص ماشین آلات و سخت افزار برای تامین انرژی الکتریکی تبدیل شد. در سال 1994، جامعه آکسا ژنراتور تحت نام هلدینگ کازانجی شرکتی شد و سازماندهی مجدد یافت و به ساختار فعلی خود دست یافت. آکسا ژنراتور برای مدت طولانی رهبر بازار ست‌های تولیدی بوده و در میان 200 شرکت صنعتی و صادرکننده بزرگ ترکیه قرار دارد. این هلدینگ معتبر و معروف در زمینه‌های مختلف ساخت و ساز، توریسم و کشاورزی نیز در ترکیه فعال می‌باشد. 

 

برای خرید و مشاهده محصولات دیزل ژنراتور آکسا کلیک کنید.

در زمینه تولید دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گازسوز، این کمپانی دارنده بزرگترین استوک دیزل ژنراتور در منطقه بوده و به دلیل آنکه OEM رسمی کمپانی (Cummins) کامینز انگلستان می‌باشد بزرگترین کوپله کننده این محصول در غرب آسیا نیز به شمار می‌رود. این کمپانی مالک بزرگترین مجموعه تولید دیزل ژنراتور در جهان بوده و حتی در لویزیانای آمریکا نیز کارخانه کوپله Genset دارد که به کمک این زیر ساخت قدرنمند سالانه بیش از ۴۰.۰۰۰ دستگاه دیزل تولید و در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به فروش می‌رساند.

کیفیت بسیار بالا – OEM رسمی بودن اکثر کمپانی‌های بزرگ سازنده موتور و سیستم قدرتمند آموزش و خدمات پس از فروش و قیمت بسیار مناسب و رقابتی با سایر کمپانی‌های تولید کننده در منطقه (لبنان و …) در کنار دانش فنی بالا، این محصولات را در رأس انتخاب مدیران هوشمند صنعت کشورمان نموده است. آکسا ژنراتور با ارائه دستگاه دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گازسوز با کیفیت طول عمری بالغ بر ۱۵ تا ۲۰ سال را برای کارکرد اضطراری و دایم موجب شده تا دیزل ژنراتورهای برند این کمپانی بزرگ همیشه در دسته ی پر کیفیت ترین‌ها قرار گیرد و همچنین کمپانی آکسا ژنراتور جزو پنج برند جهان در این صنعت به شمار رود.

دیدگاهتان را بنویسید