تاریخچه سازندگان ژنراتور

تاریخچه کمپانی ولوو پنتا

تاریخچه کمپانی ولوو پنتا

تاریخچه کمپانی ولوو پنتا

ولوو پنتا [1] (Volvo Penta) پل بین انسانیت و عناصر است. در زیرِ زمین و در پهنه‌های وسیع اقیانوس‌های جهان. در مناطق شهری رو به رشد و در دور افتاده‌ترین مکان‌های قابل تصور. ولوو پنتا راه حل‌های قدرت (توان برق) یکپارچه‌ای را ارائه می‌دهد که برای حرکت شما طراحی شده است. امروز و فردا، در خشکی و دریا (این شعار ولوو پنتا است). برای مشاهده محصولات دیزل ژنراتور ولوو روی لینک کلیک کنید. 

ولوو پنتا در تمام جنبه‌های کسب و کار، از توسعه و تولید محصول گرفته تا تحویل و پشتیبانی مشتری، بر کیفیت، برآورده کردن نیازهای مشتری و فراتر رفتن از آنها تمرکز نموده است. ولوو پنتا از سال 2008 گواهینامه ISO 9001 را کسب نمود. این شرکت متعهد به کاهش اثرات زیست محیطی تولیدات خود با ارایه برنامه‌های زیست محیطی و اجرای فناوری‌های پیشرفته می‌باشد. تمامی عملکردها و امکانات تولیدی این شرکت دارای گواهینامه ISO 14001 می‌باشد.

ولوو پنتا قصد دارد با وعده خدمات استاندارد بالا، حفاظت از محیط زیست و کیفیت، دوراندیش ترین و مشتری مدارترین تامین کننده راه حل‌های نوآورانه انرژی پایدار باشد. ولوو پنتا به عنوان بخشی از گروه ولوو [2] از تجربه مشترک، دانش فنی و زیرساخت لجستیکی کل گروه بهره می‌برد.

دیزل ژنراتور

[1]

از ویکی پدیا

ولوو پنتا

ولوو پِنتا (به انگلیسی: Volvo Penta) در سال ۱۹۰۷ میلادی تأسیس شد و کار خود را با تولید موتورهای دریایی آغاز کرد. شرکت پنتا در سال ۱۹۳۵ توسط شرکت ولوو خریداری شد و جزئی از گروه ولوو گردید.

محصولات

اکنون این شرکت محصولات زیر را تولید می‌کند:

  • انواع موتور برای شناورهای دریایی
  • موتور دیزل برای کاربرد دیزل ژنراتور
  • موتورهای دیزلی با کاربرد صنعتی
  • موتور قایق‌رانی

[2]

از ویکی پدیا

ولوو

آبه ولوو (به سوئدی: AB Volvo) شرکت خودروسازی و صنایع سنگین سوئدی چندملیتی است، که سازندهٔ نامدار خودروهای تجاری، تجهیزات سنگین، موتورهای دریایی، دیزل‌ژنراتور و قطعات مربوط به آنان می‌باشد. از جمله تولیدات این شرکت کامیون، اتوبوس، لیفتراک، موتورهای دیزل و گازی، تجهیزات سنگین، گیربکس، اکسل، پمپ هیدرولیک، تجهیزات ترابری و سازه‌ای، سامانه‌های دریایی و صنعتی و ارائه خدمات مالی است.

ولوو در سال ۱۹۲۴ با مشارکت مدیر امور مالی شرکت اس‌کااف؛ اسار گابریلسن و یکی از مهندسان ارشد این شرکت بنام؛ گوستاف لارسون، به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه اس‌کااف راه‌اندازی شد. ولوو در نهایت در سال ۱۹۲۷ به عنوان یک شرکت خودروسازی، در شهر یوتبری آغاز به‌کار کرد. این شرکت در آغاز شاخه‌ای از شرکت بلبرینگ‌سازی اس‌کااف به‌شمار می‌آمد، که در سال ۱۹۳۵ در پی ورود ولوو به بازار بورس اوراق بهادار سوئد، اس‌کااف سهامش را واگذار نمود.

گروه ولوو در سال ۱۹۹۹ اقدام به فروش بخش خودروهای سبک خود، تحت نام ولوو کارز، به ارزش ۶٫۴۵ میلیارد دلار آمریکا، به شرکت آمریکایی فورد نمود. در سال ۲۰۱۰ فورد نیز ولوو کارز را با قیمت ۱٫۸ میلیارد دلار به شرکت چینی جیلی فروخت و بخش ساخت خودروی سواری آن (ولوو کارز)، اکنون زیرمجموعه شرکت چینی جیلی است.