تاریخچه سازندگان ژنراتور

تاریخچه کمپانی جان دیر

تاریخچه کمپانی جان دیر

تاریخچه کمپانی جان دیر

دیزل ژنراتور های کمپانی جان دیر [1] (John Deere) چند سالی است مورد توجه مشتریان قرار گرفته است چرا که با قیمت مناسب تجربه ی استفاده کردن از یک دستگاه پر کیفیت را برای مشتریان عزیز فراهم آورده است.


[1]

از ویکی پدیا

جان دیر

جان دیر* (به انگلیسی: John Deere) شرکت صنایع سنگین آمریکایی مستقر در مولین، ایلینوی است، که در سال ۱۸۳۷ توسط جان تأسیس شد و امروزه بزرگترین تولیدکننده ماشین‌آلات کشاورزی در جهان می‌باشد.

این شرکت در سال ۲۰۱۳، در فهرست فرچون ۵۰۰ در رتبه ۸۵ از بزرگترین شرکت‌های ایالات متحده آمریکا قرار گرفت. در آخرین رتبه‌بندی انجام شده توسط مجله فرچون، جان دیر در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ نیز، رتبه ۳۰۷ از بزرگترین شرکت‌های جهان را، به خود اختصاص داد.

ماشین‌آلات کشاورزی شرکت جان دیـــر عبارتند از: تراکتور، کمباین، دروگر پنبه، سم‌پاش و خودروهای همه‌جارو. این شرکت همچنین تولیدکننده ماشین‌آلات ساخت‌وساز، تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات جنگل‌داری و نیز تولیدکننده انواع موتور دیزلی، اکسل، گیربکس و قطعات مورد استفاده در تجهیزات و ماشین‌آلات سنگین می‌باشد. در مجموع بیشترین تولیدات شرکت جان دیر، شامل بیل مکانیکی، لودر، بولدوزر، گریدر، تراک لودر و علف‌بر می‌باشد.

این شرکت علاوه بر صنایع سنگین، در زمینه ارائه خدمات مالی، بانکداری و سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف نیز فعالیت گسترده‌ای در سطح بین‌المللی دارد. و هم‌اکنون دارای ۲۳ کارخانه اصلی تولیدی در سراسر جهان است.

* وی زاده ۷ فوریه ۱۸۰۴ و درگذشته ۱۷ مه ۱۸۸۶ - آهنگر و مخترع که در سال ۱۸۳۷ شرکت John Deere را تأسیس نمود. این شرکت امروزه بزرگترین تولیدکننده ماشین‌آلات کشاورزی در جهان می‌باشد. دیر سازنده نخستین گاوآهن استیلی بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید