تاریخچه سازندگان ژنراتور

تاریخچه کمپانی مکالته

تاریخچه کمپانی مکالته

تاریخچه کمپانی مکالته

کمپانی مکالته در سال ۱۹۴۷ در کشور ایتالیا تأسیس شد. این کمپانی به صورت تخصصی در صنعت تولید ژنراتور فعالیت می‌کند. همچنین به دلیل بازار گسترده، مکالته کارخانه‌هایی در کشورهای ایتالیا (جنوب اروپا)، انگلیس (اروپا شمالی)، هند (غرب آسیا) و چین (شرق آسیا) تأسیس کرده تا محصولات خود را در نزدیکی بازار فروش به تولید برساند. تولیدات این کمپانی ژنراتورهایی از ۱ کاوآ تا ۳۰۰۰ کاوآ می‌باشد. این کمپانی بزرگ هم اکنون ۱۲۰۰ نفر متخصص تحت آموزش جهت خدمت رسانی به مشتریان عزیز دارد. برای خرید دیزل ژنراتور روی لینک کلیک کنید.

لازم به ذکر است در بازار رقابتی، مکالته جزو برترین برندهای ژنراتور در جهان شناخته می‌شود و تولیدات آنها ژنراتورهای دو قطب برای تولید تا رنج ۲۰۸ کاوآ، ۴ قطب برای تولید تا رنج ۳۰۰۰ کاوآ و همچنین ۶ قطب برای تولید تا رنج ۲۱۰۰ کاوآ می‌باشد.
آکسا ژنراتور یکی از OEM ها است.

دیزل ژنراتور

Mecc Alte، نامی مشهور در صنعت تولید ژنراتور، تاریخچه ای غنی دارد که دهه ها نوآوری، رشد و موفقیت جهانی را در بر می گیرد. Mecc Alte از آغاز فروتن تا وضعیت فعلی خود به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو راه حل های ژنراتور در سراسر جهان ، به طور مداوم مرزهای فناوری و پایداری را جابجا کرده است .

Mecc Alte از ایده رویایی (و احتمالاً یک فنجان اسپرسو قوی) در قلب ایتالیا متولد شد . این شرکت که توسط گروهی از مهندسان و کارآفرینان پرشور تأسیس شد، تصمیم گرفت تا با راه‌حل‌های نوآورانه خود ، به جهان روشنایی بخشد .

آینده برای Mecc Alte روشن به نظر می رسد زیرا آنها برنامه های استراتژیک برای رشد ارائه می دهند . آنها با گسترش دامنه دسترسی خود ، سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و وفادار ماندن به ارزش های اصلی خود ، برای موفقیت در صنعت تولید برق در حال توسعه آماده می شوند. در نتیجه ، تاریخچه Mecc Alte گواهی بر تعهد این شرکت به تعالی ، نوآوری و پایداری در صنعت تولید ژنراتور. همانطور که Mecc Alte به تکامل و انطباق با چشم انداز در حال تغییر فناوری و مسئولیت زیست محیطی ادامه می دهد، میراث کیفیت و قابلیت اطمینان آن ثابت می ماند . Mecc Alte با چشم‌اندازی روشن برای آینده و تعهد به برآوردن نیازهای در حال رشد مشتریان در سراسر جهان، آماده است تا به شکل‌دهی آینده تولید برق برای سال‌های آینده ادامه دهد.