تاریخچه سازندگان ژنراتور

تاریخچه کمپانی کامینز

تاریخچه کمپانی کامینز

تاریخچه کمپانی کامینز

کامینز [1] (Cummins) شرکت صنایع سنگین آمریکایی است، که در سال ۱۹۱۹ توسط کلسی کامینز تأسیس شد. این کمپانی در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون سوز و فناوری‌های مرتبط با آن، مانند: تولید سامانه‌های سوخت رسانی انژکتوری، سامانه‌های کنترل، تجهیزات فیلتراسیون و سیستم‌های تولید برق، فعالیت می‌نماید. برای مشاهده محصولات دیزل ژنراتور کامینز روی لیک کلیک کنید.

این شرکت محصولات خود را، از طریق شبکه‌ای با بیش از ۶۰۰ توزیع کننده مستقل و در حدود ۶.۰۰۰ فروشنده، در بیش از ۱۹۰ کشور به‌فروش می‌رساند. این شرکت در سال ۲۰۱۱ درآمدی بالغ بر ۱۸ میلیارد دلار داشته، که سود خالصی معادل ۱٫۷۵ میلیارد دلار را کسب نموده است.
این دستگاه‌های پرکیفیت سال‌هاست که مشتریان زیادی به خود جذب کرده است از این رو کمپانی کامینز Cummins بزرگترین تولید کننده محصولات و تکنولوژی دیزلی در جهان می‌باشد. سهام این شرکت، در بازار بورس نیویورک، دادوستد می‌شود.
کمپانی Cummins تولیدات خود را از رنج ۳۸ تا ۳۰۰۰ کاوآ در کشورهای آمریکا، انگلستان و هند ارائه می‌دهد.


[1]

از ویکی پدیا

کامینز

کامینز یا کامِنز (به انگلیسی: Cummins) شرکت صنایع سنگین آمریکایی چندملیتی است، که در سال ۱۹۱۹ توسط کلسی کامینز در ایندیانا تأسیس شد و امروزه بزرگترین فناور و سازنده موتورهای دیزل در جهان می‌باشد.

این شرکت در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن، مانند: تولید سامانه‌های سوخت‌رسانی انژکتوری، سامانه‌های کنترل، تجهیزات فیلتراسیون و سامانه‌های تولید برق، فعالیت می‌نماید.

دفتر مرکزی Cummins، در کلمبوس، ایندیانا قرار دارد. کامینز محصولات خود را، از طریق شبکه‌ای با بیش از ۶۰۰ توزیع‌کننده مستقل و در حدود ۶،۰۰۰ فروشنده، در بیش از ۱۹۰ کشور به فروش می‌رساند. این شرکت در سال ۲۰۱۱ درآمدی بالغ بر ۱۸ میلیارد دلار داشته، که سود خالصی معادل ۱٫۷۵ میلیارد دلار را کسب نموده است. به‌علاوه این شرکت در کنار ام‌آان، یانمار، میتسوبیشی، ولوو پنتا، ام‌تی‌یو، کاترپیلار و وارتسیلا یکی از بزرگترین سازندگان موتورهای دریایی در جهان است.

سهام کامینز در بازار بورس نیویورک، دادوستد می‌شود، که همچنین در فهرست فرچون ۵۰۰ ذکر شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید