راهنمای جامع دیزل ژنراتور, مقالات آموزشی دیزل ژنراتور

معرفی دیزل ژنراتور سیستم های دیتاسنتر

دیزل ژنراتور دیتا سنتر

معرفی دیزل ژنراتور سیستم های دیتاسنتر

معرفی دیزل ژنراتور سیستم های دیتاسنتر توسط شرکت آکسا

دیزل ژنراتور DC

بازگشایی دنیایی جدید در زمینه تأمین برق اضطراری در جهان

آکسا ژنراتور خانواده جدید محصولات خود در زمینه تأمین برق حیاتی سیستم‌های دیتاسنتر [1] را رسماً معرفی کرد. بر کسی پوشیده نیست که در دنیای امروز، تقریباً همه چیز وابسته به سیستم‌های تبادل اطلاعات است، در عصر ارتباطات نوین، بانک‌ها، سیستم‌های مخابراتی، شبکه‌های اطلاع رسانی و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، سیستم‌های امنیتی و پلیس و تقریباً همه چیز وابستگی حیاتی به بقای شبکه‌های اطلاعات دارند و حالا همه این شبکه‌ها وابسته به یک منبع انرژی خاص هستند!

الکتریسیته یا برق همان عنصر اصلی بقای جوامع امروز بشری است و سیستم‌های برق اضطراری حکم ناجی بشر را پیدا می‌‌کنند! برای درک این مهم کافی است برای ۲۴ ساعت دنیا را بدون برق و وجود سیستم‌های برق اضطراری تصور کنید!!!! دنیایی بدون شبکه‌های موبایل، دستگاه‌های ATM، چراغ‌های راهنمایی، آسانسور، تلویزیون، اینترنت و ...

حال مفتخریم اعلام نماییم، آکسا ژنراتور به عنوان یکی از پنج برند برتر تولید دیزل ژنراتور در جهان، تمامی خدمات لازم جهت تأمین برق اضطراری دیتاسنترها، اعم از طراحی سیستم، تولید دیزل ژنراتور مخصوص دیتاسنتر (سری DCC )، نصب و راه اندازی سیستم برق اضطراری، مطابق استاندارد‌های روز جهانی را ارئه می‌نماید. شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) نماینده انحصاری آکسا ژنراتور در ایران آماده ارائه خدمات به شما هم میهنان عزیز می‌باشد.


[1]

از ویکی پدیا

مرکز داده

مرکز داده یا دیتاسنتر (به انگلیسی: Data Center)، به مجموعه‌ای از سرویس گرها، زیرساخت‌های ارتباطی/امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارایه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه (اینترنت/اینترانت/اکسترانت) بکار گماشته می‌شوند. سازمان‌ها، شرکت‌ها، و افراد می‌توانند با به‌کارگیری سرویس‌های ارائه شده از طرف مرکز داده وبگاه‌ها، اطلاعات و سرویس‌های مبتنی بر شبکه خود را بر روی اینترنت (اینترانت/اکسترانت) راه‌اندازی کنند. مرکز داده، بسته به نوع کاربردی که برای آن تعریف شده‌است، می‌تواند به عنوان یک مرکز پردازشی، مرکز ذخیره داده، مرکز جمع‌آوری داده یا تمامی این موارد عمل کند. مراکز داده بسیار عظیم و متنوعی در سرتاسر شبکه جهانی اینترنت در حال سرویس دهی هستند که برخی از این مراکز استفاده تجاری محدود درون سازمانی دارند و برخی دیگر در اینترنت به صورت تجاری یا عمومی قابل استفاده هستند.