درباره دیزل ژنراتور ها

چگونه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز را بدانیم؟

چگونه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز را بدانیم؟

چگونه ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز را بدانیم؟

یکی از مواردی که بسیار در خرید و انتخاب دیزل ژنراتور [ویکی پدیا] حائز اهمیت می‌باشد ظرفیت و سایز دیزل ژنراتور مورد استفاده است تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) در این راستا پیشرو بوده و برای هر چه ساده‌تر شدن تعیین ظرفیت ژنراتور با تعداد زیادی نرم افزار محاسبه کمک می‌کند تا شما عزیزان در کوتاه‌ترین زمان بطور کاملاً دقیق به ظرفیت دیزل ژنراتور مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

تیم مهندسی تصاکو این نرم افزارها را بر اساس استانداردهای [1] جهانی تهیه کرده است و سعی شده تا به ساده‌ترین صورت با کم‌ترین اطلاعات از مشتری دقیق‌ترین جواب ممکن را اعلام کند.

هم اکنون شما عزیزان می‌توانید در قسمت اطلاعات فنی / راه حل‌ها / نرم افزارهای محاسبه تجربه بسیار متفاوتی از تعیین ظرفیت ژنراتور خود داشته باشید. همچنین برای راحتی آن دسته از مشتریانی که برای محل کار یا خانه خود در صدد تهیه دیزل ژنراتور هستند خدمتی منحصر به فرد ارائه داده‌ایم تا به سادگی هر چه تمام‌تر و تنها با مشخص کردن دستگاه‌ها و تعدادشان ظرفیت دستگاه دیزل ژنراتور را به شما اعلام نماید (تعیین ظرفیت دیزل ژنراتور برای مصارف خانگی). پس از تعیین ظرفیت مورد نیاز می‌توانید به قسمت محصولات رفته و دیزل ژنراتورهای موجود در جهان با برندهای معتبر را در رنج سایز دلخواه کنار هم مقایسه فرمایید.

هدف تیم فنی شرکت توسعه صنایع دیزلی مبنا (تصاکو) راحتی مشتریان و خریدی مطمئن می‌باشد.


[1]

از ویکی پدیا

استاندارد

از دید اجتماعی آنچه بر پایه قرارداد، سنت، یا قانون، نمونه‌ای برای سرمشق به کار می‌رود و اجرای آن مورد پذیرش همه می‌شود استاندارد (به فرانسوی: Standard) گفته می‌شود.

از دید فنی، وضع قوانین و مقرارت برای تعیین کیفیت و مشخصات مطلوب یک کالا یا خدمات را استاندارد می‌گویند. استانداردها دارای چهار محور کاملاً مجزا، یعنی «ماهیت محصولات»، «امور مدیریتی»، «ارزیابی و انطباق‌ها» و «مسئولیت‌های اجتماعی» هستند.

همچنین داشتن نظم و معیار و تعیین اندازه و مهم‌تر از آن رعایت حدود و اندازه‌ها برای حفظ کیفیت زندگی اجتماعی و حتی زندگی شخصی بسیار ضروری و مفید است. در امور اجتماعی و اقتصادی و به‌ویژه امور صنعتی به این اندازه استاندارد می‌گویند.

پایه مان برابر واژه استاندارد به معنای آنچه باید در کارها و امور به عنوان پایه و اساس قرار بگیرد و بماند. این واژه به فرهنگستان زبان ایران پیشنهاد شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید