مقالات آموزشی دیزل ژنراتور

کمپانی پرکینز

کمپانی پرکینز

کمپانی پرکینز

کمپانی پرکینز یکی از برندهای برتر موتور ساز در سطح جهان است. این برند اصالتاً انگلیسی است. محصولات کمپانی پرکینـــز به سرتاسر جهان ارسال می‌شود. کمپانی آکسا ژنراتور که خود یکی از ۵ برند برتر دیزل ژنراتور در جهان است اوایی‌ام (OEM) رسمی این کمپانی  بوده و در ساخت دیزل ژنراتورها از موتور پرکینـــز بهره می‌برد. تصاکو نماینده برتر فروش دیزل ژنراتور پرکینز در ایران مفتخر به همکاری و ارائه دیزل ژنراتورهای اورجینال می‌باشد.

در فیلم زیر کارخانه پرکینـــز و کیفیت ساخت این کمپانی را مشاهده می‌کنید.


از ویکی‌پدیا

پرکینــز

پرکینز انجینز یا پرکِنــز انجینز (به انگلیسی: Perkins Engines) شرکت صنایع سنگین بریتانیایی است، که در سال ۱۹۳۲ تأسیس شد و امروزه در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی شرکت پرکنــز، در ایستفیلد، پیتربورو، بریتانیا قرار دارد. این شرکت در سال ۱۹۵۹ توسط مسی‌فرگوسن* خریداری شد و زیرمجموعه‌ای از این شرکت بود اما در سال ۱۹۹۸ کاترپیلار پرکینز را خریداری کرد. شرکت پرکنز به عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت کاترپیلار انواع موتورهای دیزل صنعتی، کشاورزی، عمرانی و تولید برق را تولید می‌کند.

* مسی فرگوسن، (به انگلیسی: Massey Ferguson) تولیدکننده ماشین‌آلات کشاورزی آمریکایی مستقر در دولوث، جورجیا است، که در زمینه طراحی و ساخت ماشین‌آلات کشاورزی و ارائه خدمات مهندسی کشاورزی، فعالیت می‌نماید. این شرکت در سال ۱۹۵۸ تأسیس شده‌است و یکی از شرکت‌های تابعه آگکو می‌باشد.

کمپانی پرکینز

دیزل ژنراتور

دیدگاهتان را بنویسید