مقالات آموزشی دیزل ژنراتور

توان کانتینیوس چیست؟

توان کانتینیوس چیست؟

توان کانتینیوس چیست؟

یکی از توان‌های اعلام شده توسط کمپانی‌های سازنده دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز توان کانتینیوس (Continuous) می‌باشد. اما این توان چیست؟ چه کاربردی دارد؟ کجا می‌بایست این عدد را مد نظر قرار دهیم؟ چرا با بقیه توان‌ها از نظر مقداری تفاوت دارد؟ این پرسش‌هایی است که قصد داریم در این مقاله پاسخگوی آنها باشیم.

توان (Continuous)

عددی که برای این توان تعیین شده مشخص می‌کند که شما می‌توانید دائم کار به این میزان از دستگاه توان دریافت کنید و نکته حائز اهمیت این است که به هیچ وجه نباید در حین کار اورلود [1] یا (اضافه‌بار) پیش بیاید چرا که برای دستگاه به شدت مضر می‌باشد.

شما می‌توانید در قسمت دیزل ژنراتور اطلاعات فنی دستگاه‌ها را مشاهده کرده و توان Continuous آنهارا با هم مقایسه فرمایید. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز می‌باشد.

 

توان کانتینیوس چیست؟

برای خرید و استعلام قیمت دیزل ژنراتور اورجینال از نمایندگی بهترین برندها در ایران کلیک کنید.

[1]

از ویکی پدیا

اضافه‌جریان

در سامانه‌های قدرت الکتریکی، اضافه‌جریان (به انگلیسی: overcurrent) به وضعیتی گفته می‌شود که در آن جریانی بیش از آنچه انتظار می‌رفته‌ است از یک رسانا عبور می‌کند که منجر به تولید گرمای بیش از حد می‌شود و خطر آتش‌سوزی و خسارت به تجهیزات را در پی دارد. برخی از دلایل اضافه‌جریان عبارتند از اتصال کوتاه، افزایش بیش از اندازهٔ بار (اضافه‌بار) و طراحی نادرست. فیوزها، مدارشکن‌ها، محدودکننده‌های جریان از سازوکارهای حفاظتی رایج برای مهار خطرهای اضافه‌جریان هستند.